WYSTAWA: Być Kobietą… Twórczość młodego pokolenia.

Zapraszamy do Galerii Brama Bielańska na wernisaż wystawy “Być Kobietą… Twórczość młodego pokolenia”, który odbędzie się w piątek 10 marca 2023 roku o godz. 12.00.

Zaprezentujemy twórczość młodej mazowieckiej artystki Zuzanny Koźlakiewicz, która swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła mając 6 lat. Podczas zajęć plastycznych odkryła swoją pasję do malowania. Dzięki tym zajęciom poznała wiele technik rysunku i malarstwa, a jej prace zostały wielokrotnie wyróżnione w konkursach. Jest laureatką między innymi w konkursie „Interpretacji plastycznej wiersza Cypriana Kamila Norwida’’ organizowanym przez Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, w konkursie „Kardynał Stefan Wyszyński – Wielki Polak’’organizowanym przez Parafię Rzymsko – Katolicką w Mławie oraz w konkursie „Natura dla wody ”organizowanym przez zakład WODKAN w Ciechanowie. Jej praca wygrała również I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Niepodległa, Niepokorna” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski.

Wystawa potrwa do 11 kwietnia 2023 roku.

10 marca 2023 roku, godz. 12.00

Galeria Brama Bielańska