Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem: wystawa czasowa “Pamięć o Powstaniu Styczniowym z źródłach pisanych i zabytkach ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie”

W niedzielę 19 lutego 2023 r., o godz. 12.00, zapraszamy do Galerii Plakatu w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej na oprowadzenie po wystawie czasowej “Pamięć o Powstaniu Styczniowym w źródłach pisanych i zabytkach ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie” w ramach cyklu „Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem”. Na oprowadzanie zaprasza kuratorka Weronika Krzemień, adiunkt w Dziale Zbiorów Muzeum Niepodległości.

„Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl realizowany w naszym Muzeum w wybrane soboty i niedziele. W te dni w Muzeum Niepodległości i jego oddziałach można uczestniczyć w oprowadzeniu po ekspozycji bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100 zł. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do muzeum.

19 lutego 2023 roku, godzina 12.00

Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej