WYSTAWA: Otwarcie wystawy o mjr. Hubalu w Galerii W-Z

29 sierpnia 2022 roku w Galerii W-Z odbyło się otwarcie naszej wystawy o mjr. Hubalu pt. “Hubal. Henryk Dobrzański 1897-1940”. Decyzją Dyrekcji Muzeum Niepodległości udostępniamy naszą wystawę szerszej publiczności. Wiele tysięcy ludzi codziennie korzystających ze schodów ruchomych na trasie W-Z ma szansę poznać wyjątkową historię majora Henryka Dobrzańskiego. Zachęcamy do zatrzymania się na chwilę i zapoznania z tą wyjątkową wystawą.

Wystawę stworzyli pracownicy Muzeum Niepodległości wraz ze Stowarzyszeniem Hubalowa Rodzina oraz wnukiem majora, Henrykiem Sobierajskim.

Patronat nad wystawą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Wystawa potrwa do końca września 2022.

29 sierpnia 2022, poniedziałek, godzina 12.00
Galeria W-Z
ul. Krakowskie Przedmieście 85
Warszawa