Wernisaż wystawy “Za nimi byli inni… “

„Za nimi byli inni… 80. rocznica pierwszego rzutu „Cichociemnych”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Za nimi byli inni… 80. rocznica pierwszego rzutu »Cichociemnych« spadochroniarzy Armii Krajowej do okupowanej Polski (15/16.02.1941 r.)”, który odbędzie się 13 września 2021 roku o godzinie 14.00 w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej.

Wystawa planszowa zorganizowana została przez Instytut Bezpieczeństwa Społecznego i Fundacji GROM. SIŁA I HONOR. Poświęcona jest historii i współczesności polskich formacji specjalnych. Wystawie będzie towarzyszyć prezentacja oryginalnych pamiątek związanych z historią „cichociemnych”. Zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z tą ekspozycją do końca października br.

13 września  2021 roku, godz. 14.00, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, ul. Skazańców 25, Warszawa

Fundacja Grom link do wydarzenia.