XV edycja konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba” – Muzeum nagrodzone!

23 września 2021 roku podczas uroczystej gali w Państwowym Muzeum Etnograficznym odbyło się rozdanie nagród XV edycji konkursu pt. „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”. Pracownicy Muzeum Niepodległości odebrali z rąk Pana Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Pana Wiesława Raboszuka, Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego nagrody w dwóch kategoriach:

• „Muzea w sieci” – nagrodzono nasz projekt pt. „Noc na Cytadeli”.
• „Najciekawsze wydawnictwo muzealne” – przyznano statuetkę za wydawnictwo „Bitwa Warszawska 1920. Dzieła sztuki – fotografie – odezwy”

Nagrody w imieniu Muzeum Niepodległości odebrali pracownicy Muzeum: Michał Cieślak i Bartłomiej Kłusek.

Link do fotorelacji na profilu FB Pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego.