WYDARZENIE: XXVII Targi Wydawców Katolickich

Serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko na XXVII Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października 2022 r. w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4, Warszawa). Sale spotkań autorskich, prezentacji, debat czy promocji będą tak jak dotychczas, w salach Zamku Królewskiego oraz w pobliżu Arkad Kubickiego, w specjalnie przygotowanym namiocie.

1 października zapraszamy na spotkanie autorskie z Jerzym Mireckim, autorem książki pt. “Prababka z Polesia” wydanej przez wydawnictwo Muzeum Niepodległości. Spotkanie odbędzie się w sobotę 1 października 2022 roku o godzinie 13.00 na stanowisku naszego Muzeum.

Muzeum Niepodległości w Warszawie na swoim stoisku zaprezentuje bogatą ofertę wydawniczą o tematyce niepodległościowej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w księgarni Muzeum Niepodległości.

29 września – 2 października 2022 roku
Arkady Kubickiego oraz Ogrody Zamku Królewskiego