WYDARZENIE: Po co królowi korona? – fotorelacja

W niedzielę 16 kwietnia w ramach cyklu „Rodzinna Niedziela w Muzeum Niepodległości”, odbyły się zajęcia zatytułowane „Po co królowi korona?”. Na wystawie „Z Orłem Białym przez wieki” zapoznaliśmy się z sylwetkami królów Polski.Porozmawialiśmy o insygniach koronacyjnych, ich symbolice i znaczeniu.

Wspólnie obejrzeliśmy fragmenty filmów i bajek dla dzieci podkreślających znaczenie koronacji.Okazją do rodzinnej integracji było wykonanie i ozdobienie dziecięcych koron.Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne zajęcia w maju!

Więcej informacji o przyszłych wydarzeniach możecie Państwo uzyskać pod poniższym adresem:

📧

edukacja@muzn.pl

lub pod numerem telefonu:

☎️

22 827 96 43

______________________________________________________________________________________________________________________________