Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem: “Dawna kwatera gestapo w alei Szucha …”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie cyklu „Weekendowego zwiedzania z przewodnikiem po ekspozycji Mauzoleum Walki i Męczeństwa”. Spotkanie pt. “Dawna kwatera gestapo w alei Szucha. Szczególne miejsce pamięci w Warszawie” odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2022 r. o godz. 11.00 i poprowadzi je kustosz Andrzej Kotecki, zaś 17 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 oprowadzi państwa kustosz Piotr Piegat. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy zapisać się mailowo (a.kotecki@muzn.pl i odpowiednio p.piegat@muzn.pl) i kupić bilet wstępu.

W ramach weekendowych spotkań dodatkowa opłata za przewodnika w wysokości 100 zł nie obowiązuje.

„Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl, który odbywa się w naszym Muzeum w wybrane soboty i niedziele. W tych dniach w Muzeum Niepodległości i jego oddziałach można uczestniczyć w oprowadzeniu po wystawie bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100 zł. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do Muzeum.

10 grudnia 2022 r. o godz. 11.00
17 grudnia 2022 r. o godz. 11.00