Weekendowe zwiedzanie w siedzibie głównej naszego Muzeum

W niedzielę 06 listopada 2022 r. o godz. 11.00 zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie Polonia Restituta, która opowiada o walce o niepodległość naszej ojczyzny i kształt jej granic od Powstania 1863 roku po Wojnę Polsko-Bolszewicką. Oprowadzanie po ekspozycji w siedzibie głównej Muzeum Niepodległości w Warszawie odbędzie się w ramach cyklu „Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem”. Z wnętrzami dawnego więzienia przy ul. Dzielnej zapozna Państwa i o dziejach miejsca opowie Maciej Jakubowski.

“Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl, który odbywa się w naszym Muzeum w wybrane soboty i niedziele. W tych dniach w Muzeum Niepodległości oraz w jego oddziałach odbywają się oprowadzania po wystawach, bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100zł. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do Muzeum.

6 listopada 2022 (niedziela), godz. 11:00

Muzeum Niepodległości