WEEKENDOWE ZWIEDZANIE: Oprowadzanie po Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Al. Szucha

W niedzielę 18 czerwca 2023 roku o godz. 11.00 zapraszamy na oprowadzenie po ekspozycji Muzeum Więzienia Pawiak w ramach cyklu „Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem”.

„Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl realizowany w naszym muzeum w wybrane soboty i niedziele. W te dni w Muzeum Niepodległości i jego oddziałach można uczestniczyć w oprowadzeniu po ekspozycji bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100 zł. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do muzeum.

Z wnętrzami dawnego więzienia przy ul. Dzielnej zapozna Państwa i o dziejach miejsca opowie Michał Cieślak

Zapisy: szucha@muzn.pl

18 czerwca 2023 roku, godzina 11.00