WEEKENDOWE ZWIEDZANIE: Muzeum Więzienia Pawiak

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie cyklu „Weekendowego zwiedzania z przewodnikiem po ekspozycji Muzeum Więzienia Pawiak”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2023 r. o godz. 11.00 i poprowadzi je adiunkt dr Grzegorz Wodziński. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy zapisać się mailowo (pawiak@muzn.pl) i kupić bilet wstępu. W ramach weekendowych spotkań dodatkowa opłata za przewodnika w wysokości 150 zł nie obowiązuje.

„Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl realizowany w naszym muzeum w wybrane soboty i niedziele. W te dni w Muzeum Niepodległości i jego oddziałach można uczestniczyć w oprowadzeniu po ekspozycji bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 150 zł. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do muzeum.

2 lipca 2023 r. , o godz. 11.00
Muzeum Więzienia Pawiak