Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego. Wieczór poetycki Beaty Rogalskiej. Prezentacja tomów poetyckich „Rzeka nurty czasu” oraz „Po dwóch stronach nieba” wydanych nakładem Ludowej Spółdzielni Wydawniczej

Zapraszamy na kolejny Salon Dobrej Książki im. Tadeusza Górnego który odbędzie się w siedzibie głównej Muzeum Niepodległości 16 listopada 2022. Zaprezentujemy tomy poezji pt. „Rzeka nurty czasu” oraz „Po dwóch stronach nieba” wydanych nakładem Ludowej Spółdzielni Wydawniczej autorstwa Beaty Rogalskiej.

Podczas spotkania prezentowana będzie twórczość poetycka Beaty Rogalskiej – autorki tomów poetyckich „Rzeka nurty czasu” oraz „Po dwóch stronach nieba” wydanych nakładem Ludowej Spółdzielni Wydawniczej. „Rzeka nurty czasu” to składająca się z 49 wierszy opowieść o człowieku i jego relacji ze światem: obojętnym, zaskakującym, a przede wszystkim nieodkrytym. To również opowieść o Bogu, którego człowiek nie potrafi zrozumieć. Tom poetycki „Po dwóch stronach nieba” jest swoistą formą rozmowy z Czytelnikiem za pośrednictwem poezji, a głównym wątkiem tej rozmowy jest niejednoznaczność, dualizm i dwutorowość zjawisk.

16 listopada 2022 roku, godzina 19.00
Muzeum Niepodległości