List gratulacyjny od Prezesa Stowarzyszenia “Sąsiedzi” w Mogilnie

Dyrektor naszego Muzeum, dr Tadeusz Skoczek oraz Leszek Duszyński Prezes Stowarzyszenia “Sąsiedzi” w Mogilnie otrzymali list gratulacyjny od Mikołaja Bogdanowicza Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. List dotyczy wystawy zorganizowanej w Muzeum Niepodległości pt. “Nasze zrywy powstańcze 1806-1918/19”. W projekcie uczestniczy 5 gmin (Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Orchowo i Trzemeszno) oraz Powiat Mogileński. Wystawa była także okazją do zaprezentowania samorządów.

Od lewej: Tomasz Jagodziński (Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych Muzeum Niepodległości), dr Tadeusz Skoczek (Dyrektor Muzeum Niepodległości), Piotr Maroński (Dział Historii i Badań Naukowych Muzeum Niepodległości), Stanisław Kaszyński (współorganizator wystawy)