Kuratorskie zwiedzanie wystawy “Sławę nam znaczono stworzyć” – weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem

W najbliższą sobotę 19 marca 2022 roku zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem”. Po wystawie pt. “Sławę nam znaczono stworzyć” oprowadzać Państwa będzie kustosz Krzysztof Bąkała.

“Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl, który odbywa się w naszym Muzeum w wybrane soboty i niedziele. W tych dniach w Muzeum Niepodległości oraz w jego oddziałach odbywają się oprowadzania po wystawach, bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100zł. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy opłata za bilet wstępu do muzeum.

W trakcie oprowadzania po wystawach nasi kustosze i edukatorzy dzielą się swoją wiedzą i ciekawostkami historycznymi.

19 marca 2022 roku (sobota) godz. 11.00
Muzeum Niepodległości w Warszawie