KONKURS

Wszyscy czytaliśmy Lema. Pamiętamy o autorach zapominając o tych, którzy w artystycznej formie zapraszają nas do kupienia książki. Zachęcamy do wzięcia udział w konkursie zainicjowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek:

“Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w stulecie swego istnienia oraz z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą okładkę książki, która została napisana przez Jubilata i wydana w Polsce. Partnerem konkursu jest Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie.

Powszechnie wiadomo, że piękna okładka zachęca do sięgnięcia po książkę, a dobrze zaprojektowana książka ułatwia czytanie. Zaprezentowane okładki zostały wyselekcjonowane przez jury spośród ponad stu zgłoszonych do konkursu. Spośród trzydziestu wybierz tę, którą uważasz za najładniejszą i napisz krótkie uzasadnienie wyboru. Dla osób, które nadeślą najciekawsze uzasadnienia, organizatorzy przygotowali nagrody – torby z nadrukiem, książki/niespodzianki autorstwa Stanisława Lema oraz notesy architektoniczne.”

Link do głosowania: