Czwarta edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

organizowana przez Polską Organizację Turystyczną

odbędzie się w dniach 5-7 października 2018 r.

W tych dniach o połowę tańsze będą:

I. Bilety wstępu do Muzeum Więzienia Pawiak i Mauzoleum Walki i Męczeństwa (filii Muzeum Więzienia Pawiak, oddziału Muzeum Niepodległości). Cena regularna biletu wstępu: 10 zł, cena biletu wstępu po zniżce: 5 zł.

II. Trzy publikacje Muzeum Niepodległości w Warszawie:

1) Katalog “Ignacy Jan Paderewski (1860-1941). Polak, Europejczyk, Mąż Stanu, Artysta”, red. Tadeusz Skoczek (cena regularna: 30 zł, po zniżce: 15 zł);

2) Joanny Gierczyńskiej “Ślady pamięci” (cena regularna: 40 zł, po zniżce: 20 zł);

3) “Gaude Mater Polonia. 1050. rocznica Chrztu Polski widziana poprzez pryzmat kolekcji pocztówek Mariana Sołobodowskiego”, red. Tadeusz Skoczek (cena regularna: 40 zł, po zniżce: 20 zł).

Publikacje będą dostępne w księgarniach Muzeum Więzienia Pawiak i Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, można je będzie także kupić przez Internet.

ceny biletów 5-7 października 2018 r:

normalny – 5 zł
ulgowy – 2,50 zł

wspólny:

normalny – 10 zł

ulgowy – 5 zł

Bilet wspólny pozwala odwiedzić w ciągu 7 dni oddziały Muzeum tj. Muzeum Więzienia Pawiak, Mauzoleum Walki i Męczeństwa

Więcej o akcji: