Artykuł o naszej wystawie w “Zielonym Sztandarze”

W numerze 15/2022 dwutygodnika Zielony Sztandar opublikowano artykuł o naszej wystawie “Hubal. Henryk Dobrzański 1897–1940”. Nasza wystawa stworzona wraz ze Stowarzyszeniem Hubalowa Rodzina cieszy się ogromną popularnością. Na wystawie zaprezentowaliśmy liczne zdjęcia i pamiątki rodzinne po majorze udostępnione nam przez wnuka Henryka Dobrzańskiego, pana Henryka Sobierajskiego. Wystawa była prezentowana m.in. w Pałacu Przebendowskich w Warszawie, w Muzeum Regionalnym w Opocznie, Muzeum w Tomaszowie Maz. im. Antoniego hr. Ostrowskiego, a także w Zespole Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego “HUBALA” w Radomiu i wielu innych. W 125 rocznicę urodzin Henryka Dobrzańskiego wystawa była prezentowana w Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego, podczas konferencji poświęconej majorowi.