Aplikacja Tup Tup Tup

Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej znalazło się na nowej trasie po Ochocie i Żoliborzu w edukacyjnej aplikacji Tup Tup Tup po Warszawie.

Aplikacja stworzona przez Fundację CultureLab jest dziecięcym towarzyszem podczas zwiedzenia i odkrywania nowych miejsc w Warszawie. Poza tym pomaga przyswoić wiedzę poprzez zabawę, co sprawia, że długie spacery nie będą dla dzieci monotonne. Lista 140 zabytków rozmieszczonych na wirtualnej mapie stolicy ułożonych na ośmiu trasach daje dużo możliwości pożytecznego spędzenia czasu. Dołączone do każdego zabytku quizy oraz system zbierania punktów i odznak, dają dzieciom pole do popisu znajomością dziedzictwa kulturowego Warszawy, jej historii, ciekawostek i tajemnic. Aplikacja powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, ale sprawdza się również w grupie starszych dzieci oraz uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą trasą