XV – lecie Klubu Krakowian w Warszawie

W imieniu Klubu Krakowian w Warszawie zapraszam​y na uroczyste spotkanie z okazji XV – lecia Klubu Krakowian w Warszawie. Uroczyste obchody zostały objęte  honorowym patronatem prof. Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa.

Spotkanie odbędzie się w dniu

22 listopada (środa) 2017 roku o godz.19:00 w Domu Literatury, Krakowskie Przedmieście 87/89.

​Dotychczas spotykaliśmy sie w Muzeum Niepodległości, które z powodu remontu na jakiś czas nie bedzie dla nas dostępne​.

Jubileusz uświetni koncert “Dni, których nie znamy” – piosenki Marka Grechuty w wykonaniu Marty Kostur, Joanny Oleś, Jagody Stach, Mateusza Bieryta, Filipa Małka, artystów Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Wykonawcom towarzyszyć będzie zespół pod kierownictwem Marcina Partyki.

Podczas uroczystości zostaną po raz pierwszy wręczone, dla osób szczególnie zasłużonych w działalności na rzecz rozwijania i umacniania dobrych relacji pomiędzy Krakowem a Warszawą, statuetki inspirowane Kolumną Króla Zygmunta III Wazy, patrona naszego Klubu.
Kapituła, w skład której wchodzą dotychczasowi prezesi i kanclerz Klubu Krakowian, postanowiła przyznać nagrodę w postaci statuetki Olgierdowi Łukaszewiczowi, absolwentowi PWST w Krakowie, wybitnemu aktorowi teatralnemu i filmowemu, wieloletniemu prezesowi ZASP-u oraz Edwardowi Miszczakowi, absolwentowi UJ w Krakowie, dziennikarzowi telewizyjnemu i radiowemu, twórcy radia RMF FM oraz wiceprezesowi zarządu i dyrektorowi programowemu TVN.
We wszystkich punktach programu uczestniczyć będzie pan Piotr Michał Mikosz, Król Kurkowy w Krakowie.

Szczegółowy program uroczystości w załączonym zaproszeniu.

Opłata

za udział w koncercie oraz przyjeciu (kolacji)

w wysokości 70 zł od osoby będzie pobierana przy wejściu

​Prosimy o potwierdzanie

udziału

Jubileusz jest wspaniałą okazją do spotkania w tak zacnym gronie.

Do zobaczenia!

Janusz Gast