Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

Witamy w siódmej edycji naszej międzymuzealnej gry

Mamy nadzieję, że będzie dla Was równie ciekawa jak sześć poprzednich. Tym, którzy są z nami pierwszy raz informujemy, że wystarczy odwiedzić tylko osiem miejsc, odpowiedzieć na pytania w poszczególnych Kartach Pracy, wysłać do nas, poczekać na sprawdzenie i … cieszyć się z fantastycznych nagród, które dla Was przygotowaliśmy.

W tym roku tematem przewodnim, jest zdrowie. Przygotowaliśmy dla Was pytania i zadania związane z tym tematem. Zdrowie jest jedną z ważniejszych rzeczy w życiu, dlatego będziemy was także zachęcać nie tylko do wycieczek do muzeów, ale także pokażemy, naszym zdaniem, najpiękniejsze i najbardziej atraskcyjne miejsca do spacerowania i uprawiania rodzinnych sportów. Nauczymy Was także ciekawych, starych gier, w które będziecie mogli bawić się w domu i poza domem, bo w „zdrowym ciele” zawsze panuje zdrowy duch, który z uśmiechem przeprowadzi Was przez życie. Warto zatem zaglądać na nasze strony, na których co tydzień będziemy zamieszczać ciekawostki, odkrywać tajemnice i uczyć się jak rodzinnie, w świetnym nastroju i kondycji, spędzać wakacje w Warszawie.