“Raz dwa trzy – Warszawiakiem jesteś Ty!”


Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 lat do udziału w III edycji, znanej i lubianej międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy – warszawiakiem jesteś Ty”. W tym roku bawimy się i rozwiązujemy łamigłówki w okresie od 21 czerwca do 8 września 2013 roku. Będziemy śledzili losy znanych i nieznanych mieszkańców Warszawy.

Na uczestników tradycyjnie czekają zagadki, ciekawostki, nowe miejsca i nagrody. Akcję przygotowało Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Domem Spotkań z Historią, Filharmonią Narodową, Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, Miejskim Ogrodem Zoologicznym, Muzeum Chopina, Muzeum Historii Polski, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Narodowym, Muzeum Niepodległości, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli, Ośrodkiem Dokumentacji i Badań Korczakianum, Zachętą oraz Zamkiem Królewskim w Warszawie.

Więcej informacji: http://www.razdwatrzywarszawiak.pl/


Zapraszamy do zapoznania się ze spotem promującym grę “Raz,dwa,trzy warszawiakiem jesteś Ty” zrealizowanym przez pana Szymona Majewskiego:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cQh2YlCxb6c