Edukacja online z Muzeum Niepodległości

Szanowni Państwo, Nauczyciele, zapraszamy do zapisów na lekcje muzealne online w Muzeum Niepodległości, prowadzone za pośrednictwem platformy ZOOM. W programie znalazły się lekcje ze wszystkich oddziałów Muzeum Niepodległości i dostosowane do wszystkich grup wiekowych.

Wszystkie zajęcia są angażujące, pełne ciekawostek i ważnych wydarzeń z historii. Oferta jest wartościowym uzupełnieniem dla realizacji podstawy programowej.
Lekcje Mauzoleum Walki i Męczeństwa Szucha oraz Muzeum Więzienia Pawiak skierowane są do młodzieży licealnej. Muzeum X Pawilonu proponuje program na starszych uczniów szkół podstawowych oraz liceów natomiast niezwykle bogata oferta siedziby Głównej – Pałacu Przebendowskich-Radziwiłłów skierowana jest także dla najmłodszych.

Zajęcia trwają godzinę lekcyjną wraz z czasem na pytania od uczniów, quizy, krzyżówki. Koszt pojedynczych zajęć to 90 zł

Na wszelkie pytania związane z udziałem w programie lekcji online odpowiada Michał Rybak z Działu Edukacji Muzeum Niepodległości m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl, zapisy na poszczególne lekcje przyjmują edukatorzy prowadzący dane zajęcia w ramach swoich oddziałów.

Muzeum Niepodległości ( Siedziba Główna), al. Solidarności 62,00-240 Warszawa

Michał Rybak

m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl tel. 22 8279643

Muzeum Więzienia Pawiak, ul.  Dzielna 24/26, 01-008 Warszawa