Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 dla Muzeum Niepodległości

Tytuł projektu: Dostosowanie Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych w tym dla osób niepełnosprawnych.

Cel projektu: Remont, przebudowa i nadanie niezbędnych funkcjonalności, wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych zabytkowej siedziby głównej Muzeum Niepodległości – Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów w Warszawie przy Al. Solidarności 62.

Beneficjent: Muzeum Niepodległości w Warszawie

Całkowita wartość projektu: 25 865 091,60 PLN brutto

Kwota dofinansowania: 13 855 416,75 zł PLN brutto

Działanie: VIII Oś Priorytetowa Ochrona Dziedzictwa Kulturowego i Rozwój Zasobów Kultury. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Zgłaszanie nieprawidłowości lub nadużyć w POIiŚ 2014-2020

Instytucja Zarządzająca POIiŚ stworzyła mechanizm umożliwiający sygnalizowanie potencjalnych nieprawidłowości lub nadużyć w wykorzystaniu środków unijnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko. Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać za pośrednictwem adresu e-mail: naduzycia.POIS@mfipr.gov.pl lub specjalnego formularza.
Przyjęte rozwiązanie sprzyjać będzie realizacji projektów w sposób etyczny, jawny i przejrzysty.

Więcej informacji na temat mechanizmu znajduje się na stronie internetowej Instytucji Zarządzającej.