Wystawa “Generał Józef Haller i jego żołnierze” oraz kiermasz naszych wydawnictw na Dniach Długosiodła.

22 sierpnia Muzeum Niepodległości uczestniczyło w Dniach Długosiodła. Zaprezentowaliśmy tam naszą wystawę „Haller i jego żołnierze”, która wzbudziła duże zainteresowanie uczestników imprezy. Zorganizowaliśmy także kiermasz wydawnictw muzealnych oraz spotkanie z autorem publikacji dotyczących Tadeusza Kościuszki, prezesem Polskiej Fundacji Kościuszkowskiej doktorem Leszkiem Krześniakiem. Publikacje muzealne o szczególnej wartości edukacyjnej przekazaliśmy Bibliotece Gminnej oraz Bibliotece Szkolnej w Długosiodle.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wystawy “Generał Józef Haller i jego żołnierze”.

Organizatorami Dni Długosiodła są Gmina Długosiodło, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Muzeum Niepodległości.