Zapraszamy na NOC KSIĘGARŃ 2021!


Popołudnie, wieczór, a przede wszystkim piątkową noc 22 października warto spędzić w księgarni. Zapraszamy na Noc Księgarń 2021 – trzecią edycję ogólnopolskiego festiwalu księgarń i czytelników. Ponad 100 księgarń kameralnych z całej Polski przygotowuje bogaty program spotkań autorskich, debat, dyskusji, warsztatów i koncertów – każdy miłośnik książek, niezależnie od wieku i upodobań czytelniczych, znajdzie w nim coś dla siebie. Księgarze zapowiadają także mnóstwo kiermaszy książkowych. Tej nocy wymarzone tytuły będzie można kupić w dobrych cenach!

Przewidujemy spotkania autorskie z autorami naszych publikacji i możliwość uzyskania autografu. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników książek do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia księgarni muzealnej usytuowanej w samym centrum Warszawy. Liczymy na Państwa obecność, a na pewno znajdziecie dla siebie jakąś ciekawą lekturę. Przewidujemy także warsztaty dla dzieci z historii i budowy książki, które poprowadzi nasz pracownik z DHiBN Piotr Maroński.

W naszej muzealnej księgarni zaplanowaliśmy niezwykle ciekawe wydarzenia.


W programie:

17.00 – 22.00 Kiermasz wydawnictw Muzeum Niepodległości.
17.00 – 19.00 Spotkanie z dr. hab., prof. AFiB Jolantą Załęczny – promocja książki “Biografie godne pamięci”.
19.00 – 21.00 Spotkanie z Janem Engelgardem – promocja książki “Twórcy państwowości polski” oraz prezentacja albumu “Bitwa Warszawska 1920: dzieła sztuki, fotografie, odezwy”.
17.00 – 21.00 – Warsztaty dla dzieci z historii i budowy książki, prowadzenie Piotr Maroński.Zapraszamy!
22 października 2021 godz. 17.00-22.00,
Księgarnia Muzeum Niepodległości,
pałac Przebendowskich/Radziwiłłów
A. „Solidarności” 62,
Warszawa