XXIX Targi Książki Historycznej 2021

Zapraszamy na XXIX edycję Targów Książki Historycznej, która odbędzie się w dniach 25 – 28 listopada 2021 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Muzeum Niepodległości zaprezentuje swoją ofertę wydawniczą na stoisku nr 52. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym i niekomercyjnym. Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Dzięki bogatemu programowi imprez towarzyszących Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób pasjonujących się historią, a tym samym spełniony zostaje głównym cel, jakim jest popularyzacja literatury historycznej.

W piątek 26 listopada zapraszamy na spotkanie autorskie z Janem Engelgardem, kierownikiem Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Od godz. 11.00 do 12.30 będzie on podpisywał książkę Twórcy państwowości polskiej, której jest współautorem.