WYKŁAD: dr Beata Michalec w Akademii Bemowskiego Seniora

29 września br. zapraszamy na wykład dr Beaty Michalec, który odbędzie się w ramach Akademii Bemowskiego Seniora w Bemowskim Centrum Kultury. Autorka przybliży postać Stefana Starzyńskiego oraz jego działalności jako gospodarza stolicy w latach 1934-1939. Beata Michalec jest autorką monografii Stefana Starzyńskiego pt. Stefan Starzyński gospodarz stolicy w latach 1934-1939, która jest dostępna w księgarni naszego Muzeum.

Beata Michalec jest doktorem nauk humanistycznych w dyscyplinie historii, adiunktem w Instytucie Historii Akademii Finansów i Biznesu Vistula, od 2018 roku radną Miasta Stołecznego Warszawy, pełniła także funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Warszawy (2013-2019). Jest zastępcą dyrektora do spraw programowych Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

29 września 2022 roku, godzina 11.00
Bemowskie Centrum Kultury