WYDARZENIE: „Witaj Majowa Jutrzenko” – koncert z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Z okazji Święta Konstytucji 3 maja w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Długosiodle (powiat Wyszków) zostanie zaprezentowana wystawa mobilna Muzeum Niepodległości w Warszawie “Ignacy Jan Paderewski – mąż stanu i artysta”. Na instalacji można zobaczyć karierę muzyczną i dyplomatyczną wybitnego Polaka i patrioty, którego wkład w odzyskanie niepodległości i budowanie odrodzonej Rzeczypospolitej jest nie do przecenienia.

Dodatkowo wernisaż zostanie okraszony występem chóru Harfa, który zaprezentuje patriotyczny i niepodległościowy repertuar.

Wydarzenie współorganizowane z Wójtem Gminy Długosiodło Stanisławem Jastrzębskim i Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Na koncert zapraszają Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Tadeusz Skoczek – Dyrektor Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Stanisław Jastrzębski – Wójt Gminy Długosiodło.

3 maja 2023 roku, godzina 13.30
Sala widowiskowa