WYDARZENIE: Uroczystość podsumowującą zakończenie rewitalizacji pomnika Rodziny Jastrzębowskich

Serdecznie zapraszamy na uroczystość podsumowującą zakończenie rewitalizacji pomnika Rodziny Jastrzębowskich, która odbędzie się 3 listopada 2022 roku o godz. 10.00 na Cmentarzu Powązkowskim (kwatera 162, rząd 5, miejsce 16 i 17) w Warszawie, a następnie od godz. 12.00 w Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów, siedzibie głównej naszego Muzeum.

Podczas uroczystości w naszym Muzeum zaprezentowana zostanie wznowione wydawnictwo pt. “Konstytucja dla Europy” Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego z wstępem Tadeusza Skoczka oraz posłowiem Olgierda Łukaszewicza – Fundatora Fundacji im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego – My Obywatele Unii Europejskiej.

Zaprezentowane zostaną także filmy przygotowane przez Muzeum Niepodległości w związku z Rokiem Wojciecha B. Jastrzębowskiego.

Zapraszamy!

3 listopada 2022 roku, godzina 12.00