WYDARZENIE: spotkanie autorskie z Narine Abgarjan i Jackiem Cezarym Kamińskim

Szanowni Państwo,

Fundacja Armenian Foundation serdecznie zaprasza na promocyjne spotkanie autorskie z Narine Abgarjan i Jackiem Cezarym Kamińskim dotyczące książki pt. „Z nieba spadły trzy jabłka”. Spotkanie odbędzie 11 maja 2023 o godz. 18.00 w Muzeum Niepodległości w Warszawie.
Narine Abgarjan jest jedną z najbardziej poczytnych pisarek ormiańskich. Przekłady jej książek dostępne są w 15. językach. W 2020 r. brytyjski dziennik „The Guardian” zaliczył ją do grona sześciorga najwybitniejszych pisarzy Europy. Laureatka wielu nagród literackich, m.in. za powieść „Z nieba spadły trzy jabłka” uzyskała międzynarodową nagrodę „Jasna Polana” (2016). Będziemy mieli okazję posłuchać autorki,tłumacza, a także fragmentów książki. Na spotkaniu będę dostępne egzemplarze książki w promocyjnej cenie.

ZAPRASZAMY!

11 maja 2023 roku o godz. 18.00