WYDARZENIE: Salon Dobrej Książki, Archiwum Rządu Obrony Narodowej Wincentego Witosa (1920-1921)

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu Salon Dobrej Książki. Tym razem tematem naszej rozmowy będzie wydana w dwóch tomach publikacja pt. Archiwum Rządu Obrony Narodowej Wincentego Witosa (1920-1921).

Publikacja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży studenckiej i szkół średnich, oficerów- wychowawców Wojska Polskiego, instruktorów harcerskich i Sokolich, duszpasterzy pracujących przede wszystkim z młodzieżą, działaczy kultury i instytucji samorządowych, pracowników mediów i szerokiego grona miłośników historii.
Naszymi gośćmi będą Prof. Marek Drozdowski, Prof. Jan Żaryn, dr Janusz Gmitruk, a salon będzie prowadził Piotr Maroński.

Organizatorami wydarzenia są Muzeum Niepodległości , MHPRL, Towarzystwo Miłośników Historii, Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego.

5 kwietnia 2023 roku, godzina 17.00

Muzeum Niepodległości