WYDARZENIE: HISTORIA NA ZAKRĘTACH – Jak wielkie wydarzenia historyczne wpływały na nasze miasto


Już 8 grudnia 2022 roku w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbędzie się pierwszy z cyklu wykładów pt. HISTORIA NA ZAKRĘTACH – Jak wielkie wydarzenia historyczne wpływały na nasze miasto, Warszawa u progu powstania listopadowego. Cykl HISTORIA NA ZAKRĘTACH – Jak wielkie wydarzenia historyczne wpływały na nasze miasto zorganizowany jest przez magazyn STOLICA i nasze Muzeum. Wykład będzie połączony z prezentacjami multimedialnymi.

Na wydarzenie zapraszają Ewa Kielak Ciemniewska, redaktor naczelna magazynu STOLICA oraz Tadeusz Skoczek, dyrektor Muzeum Niepodległości.

Prezentacja: Jerzy S. Majewski

Wykład dla młodzieży szkolnej zostanie powtórzony 15 grudnia o godz. 11.008 grudnia 2022 roku o godzinie 17.00,
15 grudnia 2022 roku o godzinie 11.00

Muzeum Niepodległości
Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów
al. Solidarności 62
00-240 Warszawa