WYDARZENIE: finał konkursu dla szkół ponadpodstawowych – 160. Rocznica Powstania Styczniowego

W dniu 2 marca delegacja Muzeum Niepodległości uczestniczyła w finale konkursu 160. Rocznicy Powstania Styczniowego, organizowanego przez Branżową Szkołę I Stopnia im. kpt. Stefana Pogonowskiego w Radzyminie.

Podczas finału Uczniowie szkół z Radzymina, Wołomina, Marek i Zielonki wykazali się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu szeroko pojętej tematyki powstania styczniowego. Muzeum Niepodległości przekazało albumy „Powstanie styczniowe” na ręce dyrektorów poszczególnych szkół, aby kolejni uczniowie mogli pogłębiać wiedzę z o powstaniu styczniowym w szkolnych bibliotekach. Książki to także wyraz uznania i podziękowania dla organizatorów, dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, uczniów za czas i trud, włożony w przygotowanie do konkursu.

Organizatorom gratulujemy świetnej inicjatywy, a laureatom szerokiej wiedzy na temat powstania styczniowego. Życzymy dalszych sukcesów!

____________________________________________________________________________________________________________________________

__