VIII Bieg Flagi z Muzeum Niepodległości

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania uczestnikom VIII Biegu Flagi, który odbędzie się 2 maja 2022 roku w Warszawie.

Tegoroczny Bieg Flagi odbędzie się 2 maja w poniedziałek. To już 8 edycja tej imprezy, której celem jest połączenie święta państwowego z wydarzeniem sportowym. W tym roku impreza odbędzie się na terenie Parku Kępa Potocka. W części sportowej przewidziane są biegi na 5 km i 10 km oraz towarzyszący bieg dzieci na 100 m. Muzeum Niepodległości, jak co roku, korzystając z zaproszenia Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, włącza się w organizację tego wydarzenia poprzez wystawienie stoiska prezentującego działalność Muzeum, na którym dostępne będą materiały promocyjne. Dodatkowo Muzeum ufunduje nagrody książkowe dla najlepszych zawodniczek i zawodników biegu na 5 km.

2 maja 2022 roku (poniedziałek)
Park Kępa Potocka