Mazowsze bliskie sercuSamorząd Województwa Mazowieckiego już po raz szesnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat tegorocznej edycji konkursu – „Odpocznij na Mazowszu” – nawiązuje do kampanii promującej nasz region jako destynację turystyczną nie tylko dla jego mieszkańców. Główne kierunki działań w realizacji tego celu to przedsięwzięcia wizerunkowe, kreujące i utrwalające pozytywny obraz Mazowsza i jego mieszkańców. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.


Nabór zgłoszeń potrwa do 16 lipca br. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze do 12 zwycięskich fotografii, a laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego wybrany zostanie laureat Konkursu publiczności. Dodatkowo dla wszystkich nagrodzonych Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne


Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem konkursu na stronie internetowej www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/.