Kupujemy publikacje Muzeum Niepodległości

Zapraszamy do zakupu publikacji Muzeum Niepodległości. Na naszej stronie głównej👉 w zakładce nauka👉publikacje znajdują się pozycje książkowe dostępne w naszej księgarni, informacje o cenach i zasadach wysyłki udziela księgarnia pod ☎️☎️☎️ 570 522 744 oraz 📧📧📧księgarnia@muzeumniepodleglosci.art.pl. W sprzedaży są także dostępne najnowsze numery Rocznika Kresowego oraz czasopisma “Niepodległość i Pamięć”

Dla wszystkich wydawnictw albumowych w seriach: „Polskie powstania narodowe”, „Skarby kultury i literatury polskiej”, „Wielcy Polacy” – udziela się rabatu w wysokości 20 % ceny w przypadku jednoczesnego zakupu co najmniej 5 egz. tych wydawnictw.

WARUNKI  PŁATNOŚCI  ZA  PRZESYŁKI  POCZTOWE *)

(koszty doliczane do zamówionych wydawnictw na terenie kraju – wg cennika usług pocztowych Poczty Polskiej)

Dla osób fizycznych  (płatność gotówką przy odbiorze):

• koszty ekonomicznej przesyłki pocztowej za pobraniem (z przekazaniem kwoty pobrania przez

Urząd Pocztowy na rachunek bankowy Muzeum) – stanowią opłatę wg cennika pocztowego

zgodnie z wagą przesyłki + 23 % VAT.

Dla podmiotów gospodarczych  (wg faktury VAT):

• do 2 kg – koszty ekonomicznej przesyłki pocztowej nadanej jako poleconej + 23 % VAT,

powyżej 2 kg – koszty ekonomicznej przesyłki