Kolęda Polska. Pieśni na trudny czas

Muzeum Niepodległości serdecznie zaprasza do obejrzenia koncertu Kolęda Polska. Pieśni na trudny czas”, którego premiera na naszym kanale YouTube będzie miała miejsce 22 stycznia o godzinie 10.00.

Muzeum Niepodległości co roku organizuje dwa koncerty. Pierwszy z nich z okazji Święta Trzech Króli, a drugi na Święto Przemienienia Pańskiego. Ze względu na pandemię, w tym roku odbędzie się jeden koncert, który upamiętni wybuch powstania styczniowego. Wystąpią Paweł Orkisz znany z cyklu koncertów „Scena Ballada”, Zygmunt Golonka (instrumenty klawiszowe) oraz Michał Rapka (kontrabas). Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Pawła Michalca, Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.