Jesienne Targi Książki uroczyście otwarte!!!

Dyrektor Muzeum Niepodległości dr Tadeusz Skoczek, pełniący również honorową funkcję wiceprezesa Polskie Towarzystwo Wydawców Książek wręczył dyplomy stulecia PTWK za działalność na rzecz książki i kultury. Nasze stoisko nr 64 na targach odwiedzili znamienici goście m.in. Aleksander Ferens – Burmistrz dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, Sonia Draga – prezes Polskiej Izby Książki, Sławomir Potapowicz – Wiceprzewodniczący Rady m. st. Warszawy, Antoni Szperlich – sekretarz generalny PTWK.

Jesienne Targi Książki, które odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie są połączeniem festiwalu literackiego z programem spotkań autorskich i dyskusji literackich. W programie spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez ponad 100 wystawców oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Godziny otwarcia:

Czwartek 15 września 12.00–18.00
Piątek 16 września 11.00–18.00
Sobota 17 września 11.00–19.00
Niedziela 18 września 11.00–18.00

Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.