FENIKS 2021 – Wyróżnienia dla Muzeum Niepodległości!

Muzeum Niepodległości w Warszawie otrzymało na XXVI Targach Wydawnictw Katolickich w Warszawie wyróżnienie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2021 w kategorii :

• Edytorstwo – Album za album – “Bitwa Warszawska 1920: dzieła sztuki – fotografie – odezwy.”

Dyrektor dr Tadeusz Skoczek otrzymał wyróżnienia w dwóch kategoriach:

• Historia – “Niepodległa” za wydawnictwo pt. “Twórcy Państwowości Polskiej. (…)”
• Edytorstwo – Album, za publikację “Bitwa Warszawska 1920: dzieła sztuki – fotografie – odezwy.”

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS została przyznana po raz pierwszy w 1999 roku, choć już rok wcześniej wydawcy katoliccy z okazji odbywających się na warszawskich Stegnach III Targów Wydawców Katolickich [1998] przyznali swe pierwsze wyróżnienia i nagrody.