Weekendowe zwiedzanie wystawy “Polonia Restituta. O niepodległość i granice 1914-1921”

W sobotę, 20 sierpnia 2022 r., o godz. 11.00, zapraszamy na oprowadzenie po wystawie “Polonia Restituta. O niepodległość i granice 1914-1921” w ramach cyklu „Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem”.

Maciej Jakubowski, kierownik Działu Historii i Badań Naukowych, opowie o walce o niepodległość naszej ojczyzny i jak kształtowały się jej granice od Powstania 1863 roku po wojnę polsko-bolszewicką.

Zapisy: historia@muzn.pl

„Weekendowe zwiedzanie z przewodnikiem” to cykl realizowany w naszym muzeum w wybrane soboty i niedziele. W te dni w Muzeum Niepodległości i jego oddziałach można uczestniczyć w oprowadzeniu po ekspozycji bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 100 zł. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy opłata za bilet wstępu do muzeum.

20 sierpnia 2022 roku (sobota), godzina 11.00

Muzeum Niepodległości w Warszawie