WYDARZENIE: XXVIII Targi Wydawców Katolickich


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XXVIII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 20-23 kwietnia 2023 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. Będzie to znakomita okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą wydawniczą, w tym z propozycjami Muzeum Niepodległości poświęconymi tematyce niepodległościowej.

W trakcie targów będziecie mieli okazję spotkać się z autorami, wydawcami oraz specjalistami z różnych dziedzin. To wydarzenie skierowane jest zarówno do młodszych, jak i starszych czytelników, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia czytelnicze.

Jeśli interesujesz się historią Polski, chcesz poznać ciekawe źródła i publikacje związane z tematyką niepodległościową, to koniecznie odwiedź stoisko Muzeum Niepodległości na targach.

Zapraszamy serdecznie do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim, aby wspólnie cieszyć się bogactwem oferty wydawniczej naszego muzeum i wspaniałą atmosferą literackiego święta!

Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprezentuje swoją ofertę wydawniczą na stoisku nr 51.20-23 kwietnia 2023 roku, od godziny 10.00
XXVIII Targi Wydawców Katolickich
Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej
Plac Zamkowy 4,
00-277 Warszawa